last-night-in-soho

Памела Андерсон натякнула на стосунки з Путіном


Памела Андерсон натякнула на стосунки з Путіном

 Актриса Памела Андерсон натякнула на "романтичні стосунки з президентом Росії Володимиром Путіним", пише Daily Mirror. Про можливий зв'язок президента Росії і американської актриси розповів британський телеведучий Пірс Морган, який розмовляв з Андерсон в рамках нового проекту "Історії життя".

"Вона дружить з Джуліаном Ассанжем, дружить з Володимиром Путіним. Вона натякнула на якісь романтичні стосунки з Володимиром Путіним! І це ... ну, ви самі вирішите, коли побачите", - говорить Пірс Морган.
У студії телешоу Памела Андерсон заявила, що вперше вона спілкувалася з Путіним в 2009 році, коли він був прем'єр-міністром Росії. Памела написала Путіну лист, в якому попросила заборонити імпорт до Росії шкіри канадських тюленів: за її словами, вона надихнулася знімками політика з різними тваринами і подумала, що знайде у нього відгук.
Також вона заявила, що Володимир Путін запрошував її на інавгурацію в 2012 році в якості спеціального гостя.
"Він хотів, щоб я прийшла на його інавгурацію і подарувала квіти. Я збиралася подарувати квіти, але не зробила цього ... Але були деякі моменти, коли ми опинялися в одному місці", - цитує слова акторки The Sun.
Телеведучий Пірс Морган відзначив, що в бесіді актриса веде себе "темпераментно і непередбачувано". Він додав, що з Памелою було "дуже цікаво поспілкуватися", і визнав, що під час розповіді про своє життя актриса навіть ні разу не заплакала.
Тегі: памела андерсон
Сергей Задко 02 березня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено