Памела Андерсон розповіла про стосунки з юним нареченим


Памела Андерсон розповіла про стосунки з юним нареченим

 Про роман 50-річної Памели Андерсон і 32-річного Аділя Рамі заговорили більше півроку тому, коли папараці помітили парочку в одному з ресторанів. З тих пір закохані нерозлучні. Зірка переїхала до футболіста в Марсель і почала вивчати французьку мову. Ось тільки свої відносини пара надавала перевагу не афішувати. Першою мовчання порушила Памела. В інтерв'ю закордонному виданню вона розповіла про всі принади свого сімейного життя. Як говорить актриса, ні вона, ні її коханий різницю у віці не відчувають.

Аділь каже мені: «Це неможливо! Тобі повинно бути 30, а не 50 років. Покажи своє водійське посвідчення ».
Зустріч з футболістом стала для Памели справжнім порятунком. Як виявилося, останнім часом вона почала відчувати перші ознаки менопаузи, і це дуже лякало її.
"Мені було самотньо, і я відчувала безліч симптомів: гормони, емоційна нестабільність, перепади настрою і так далі."
Памела мріяла почати нове життя, і почала її з Аділем. Однак вона досі не вірить, що їх роман «триватиме вічність». За словами актриси, вона морально підготувалася на той випадок, якщо футболіст піде від неї.
"Я говорю Аділь: «Ти ж знаєш, що я коли-небудь « розвалюся »? Будь до цього готовий. Давай будемо разом, поки ми закохані. Якщо одного разу ти подивишся на мене і захочеш піти, знай, що я можу жити в іншій країні ».
Однак в зарубіжній пресі говорять, що Аділь вже зробив пропозицію Пем. Чутки з'явилися після того, як актрису помітили в ювелірному магазині. Вона нібито купувала обручки.
Тегі: памела андерсон
Сергей Задко 06 лютого 2018


Ім’я:
28 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено