Памела Андерсон розлучилася з нареченим


Памела Андерсон розлучилася з нареченим
Фотография: Rex/Fotodom.ru

 32-річний захисник збірної Франції з футболу зробив зірці журналу Playboy пропозицію руки і серця, на що голлівудська красуня відповіла відмовою, а через пару днів і зовсім розірвала відносини. Що послужило причиною такого стрімкого розриву?

Для Памели Андерсон завжди була важлива сім'я і щастя дітей. Нещодавно блондинка познайомилася з дітьми коханого від попередніх стосунків (після зустрічі з актрисою Аділь Рамі залишив свою дівчину - модель Сидоні Бьемон з однорічними близнюками Зейном і Маді). За повідомленням таблоїду The Mirrow, Памела вирішила, що їхні стосунки заважають Рамі залишатися хорошим батьком і приділяти малюкам достатньо часу. Аділь проводить занадто багато часу з нею і мало з дітьми, а вона зовсім не хоче забирати у близнюків тата.
За інформацією порталу TMZ, після перемоги на чемпіонаті світу Аділь подарував Памелі кільце Cartier і зробив пропозицію. Андерсон неодноразово заявляла, що хоче вийти заміж ще раз, дуже не хоче, щоб Аділя дражнили за те, що він будує відносини з жінкою на 20 років старше себе. Це стало ще однією причиною розриву відносин.
Зовсім недавно здавалося, що у пари все добре, Андерсон заявила, що готова стати матір'ю втретє і навіть зважилася на ЕКО в 51 рік.
Тегі: памела андерсон
Джерело: ok-magazine.ru,The Mirrow
Сергей Задко 10 вересня 2018Ім’я:
16 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено