Памела Андерсон відновила стосунки з бойфрендом


Ще не минуло й місяця з того моменту, як 51-річна Памела Андерсон Розлуч зі Своїм 32-річним бойфрендом Аділем Рамі, як зірка передумала и решила вернуться до коханого! У всякому разі, саме про це говорять нові знімкі зіркової пари, які папараці зробили днями в Паріжі.

Фотографи зняла актрису и футболіста збірної Франции на виході з готелю, коли ті вирушалі на пізню вечерю. Для романтичного побачення з коханим Памела обрала досить спокусливий наряд: на ній було блискуче плаття в підлогу бронзового кольору з глибоким декольте  і сміливим розрізом на нозі.
Аділь не став одягатися під стать коханій і  вибравши стиль casual. Рамі був у чорній футболці, рваних джинсах в тон і сорочці кольору хакі.
Нагадаємо, актриса и футболіст зустрічаліся около року і розлучились на почтку вересня. Їх розрив став несподіванкою для багатьох шанувальників, адже незадовго до цього Аділь зробив Памелі пропозіцію, а вона заявила, що мріє народити від нього дітей. Андерсон навіть зізнавалася, що роман з футболістом став для неї справжнім порятунком і дозволив знову відчути себе юною. Очевдно, дуже скоро Андерсон и Рамі зрозуміли, щоз розрівом поквапилися, и вирішіили відновити стосунки. 
Тегі: памела андерсон
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 01 жовтня 2018Ім’я:
16 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено