Паттінсон натякнув на можливість роботи зі Стюарт


Паттінсон натякнув на можливість роботи зі Стюарт
Тиждень тому голова Lionsgate, кінокомпанії, що випустила сагу "Сутінки", повідомив, що продовження буде, як тільки автор книг Стефані Майєр візьметься за перо. Ніяких коментарів про можливу участь в нових проектах виконавців головних ролей зроблено не було, але інтригу несподівано вніс Роберт Паттінсон. Коли журналіст The Huffington Post озвучив акторові слова представника Lionsgate, Паттінсон надихнувшись, перепитав, чи правда це, після чого захоплено вигукнув: "О, так!" Репортер поцікавився, чи означає така реакція, що Роберт готовий повернутися у франшизу. "Ну, ніколи нічого не ясно заздалегідь. У той час мене цей проект надихав. Це дійсно було класно", - відповів Паттінсон.
При цьому відношення актора до "Сутінок" помітно змінилося: якщо в кінці роботи в проекті він категорично відкидав будь-які припущення про нові фільми саги, то тепер "з повагою сприймає любов прихильниць, які дали можливість авторам франшизи заробити три мільярди доларів". "Роб віддає собі звіт, що його репутація назавжди пов'язана з Едвардом Калленом, і немає сенсу цьому опиратися", - пише автор статті.
Ймовірність повернення в "Сутінки", озвучена Паттінсоном, означає, що актор готовий знову працювати зі своєю колишньою колегою і подругою Крістен Стюарт. Роман пари почався в 2008-му і офіційно закінчився в 2012 році, після того як Крістен зрадила Роберту з режисером фільму "Білосніжка і мисливець" Рупертом Сандерсом. Розставання було важким. Пізніше, в жовтні минулого року, вперше заговоривши про свої стосунки з Паттінсоном, Стюарт назвала їх роман "фальшивим", однак нещодавно, повернувшись до цієї теми, зізналася, що її любов була "справжньою".
Тегі: роберт паттинсон, кристен стюарт
Сергей Задко 15 серпня 2017


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено