Пелтроу оголосила про завершення акторської кар'єри


Пелтроу оголосила про завершення акторської кар'єри
Гвінет Пелтроу оголосила про радикальні зміни в своєму житті: вона відмовляється від кар'єри актриси і збирається сконцентруватися на розвитку власного бізнесу. В інтерв'ю Метту Лоер в ефірі The Today Show Гвінет заявила, що "ставить на паузу" акторську кар'єру на невизначений термін, щоб розвивати власний lifestyle-бренд.
Гвінет є не тільки успішною актрисою і володаркою "Оскара", але і не менш успішною бізнес-леді: кілька років тому, в 2008, вона заснувала власний lifestyle-бренд Goop. "У мене була неймовірна акторська кар'єра, але зараз мною керує прагнення створювати контент, випускати корисні продукти, керувати. Все це поступово розвивалося і нарешті перетворилося на справжній бізнес", - розповіла Пелтроу.
Останнім на поточний момент фільмом Гвінет став "Мордекай" з Джонні Деппом, який вийшов в 2015 році і в прокаті провалився. Пелтроу зазначила, що не збирається назавжди залишати Голівуд і, можливо, в майбутньому, якщо у неї буде час, все-таки буде погоджуватися на якісь невеликі ролі - але поки поява Гвінет на екрані відкладається на невизначений термін.
Тегі: гвинет пэлтроу
Сергей Задко 20 червня 2017


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено