Пелтроу розповіла про нового чоловіка і його дітей


Пелтроу розповіла про нового чоловіка і його дітей
Фото: The Wall Street Journal
Місяць тому 46-річна Гвінет Пелтроу показала фотографії зі свого весілля - актриса вийшла заміж за сценариста, режисера і продюсера Бреда Фелчака. Роману з ним передував її важкий розлучення з музикантом Крісом Мартіном після 11 років шлюбу. У березні 2014 року на сайті Гвінет Goop з'явилася стаття під назвою "Свідоме розставання", в якій вона розповіла про розлучення з чоловіком. Тема публікації став приводом для дискусії в мережі, яку актриса тоді підтримала.
Видання The Wall Street Journal поговорити з Пелтроу про зміни, що сталися в її житті, про реакцію близьких (і не дуже) людей на її розлучення і новий шлюб, а також сфотографувало актрису в бікіні.
Про взаємовідносини з дітьми Бреда Фелчака від попереднього шлюбу: «З підлітками слід поводитися дуже обережно, тому що можуть виникати напружені моменти. Я ніколи раніше не була мачухою, тому не знаю, як нею бути».
Про шлюб з Бредом Фелчаком: «Це фантастика! Мені здається, що з роками краще робиш вибір. Як правило, в більш ранньому віці ми вибираємо партнерів, щоб продовжити рід... Мені пощастило зустріти неймовірного і справжнього партнера».
Тегі: гвинет пэлтроу
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 08 грудня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено