last-night-in-soho

Пенелопа Крус і Едгар Рамірес знялися в стилі Версаче


Пенелопа Крус і Едгар Рамірес знялися в стилі Версаче

 Пенелопа Крус і Едгар Рамірес знялися в новому сезоні «Американської історії злочинів», який отримав назву «Вбивство Джанні Версаче». Актор зіграв дизайнера, а його колега по знімальному майданчику - його сестру Донателлу. Перша серія нового проекту вийде на екрани вже 17 лютого. Напередодні цієї події виконавці головних ролей взяли участь в атмосферній фотосесії.

Пенелопа Крус з'явилася відразу в трьох образах. На одному знімку вона позує лежачи на кушетці в блискучій рожевій сукні і прозорих туфлях-човниках. Інший був зроблений спільно з Едгаром Рамірес - тут актриса вже позує в брючному костюмі з квітковим принтом. 
У розмові з журналістами актриса зізналася, що перш ніж зіграти Донателлу Версаче, вона подзвонила їй і запитала її згоду.
"Особисто я вважаю її справжньою героїнею. Її пов'язували такі близькі стосунки з братом. Він був так важливий для неї, а потім сталася ця страшна трагедія. У неї навіть не було часу, щоб пережити його смерть, тому що вона повинна була піклуватися про імперію. Вона зуміла залишитися сильною, навіть коли відчувала неймовірну біль."
Нагадаємо, що в третьому сезоні «Американської історії злочинів» розповідається про вбивство Джанні Версаче, яке сталося 15 липня 1997 року. Вбивцю тоді знайшли, але він наклав на себе руки під час затримання, і мотиви злочину, вчиненого Ендрю Кьюнененом, до сих пір невідомі.
Після смерті Версаче керівництво модним будинком взяла на себе його сестра Донателла Версаче, хоча більшу частину своїх статків Джанні заповідав дочки Донателли, Аллегре.
Тегі: пенелопа крус, эдгар рамирес
Сергей Задко 03 лютого 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено