Пенелопі Крус не схвалює, що Хав'єр Бардем погладшав


Пенелопі Крус не схвалює, що Хав'єр Бардем погладшав
Фото: Gettyimages.ru

 49-річному Хав'єру Бардему довелося сильно погладшати, щоб отримати роль в біографічній драмі "Ескобар", в якій він знімався разом зі своєю 44-річною дружиною Пенелопою Крус.

І якщо сам актор сприйняв прохання набрати вагу в ім'я мистецтва абсолютно нормально, то Пенелопа була вкрай незадоволена раптовими перевтіленнями свого коханого. Про це Хав'єр розповів в одному зі своїх недавніх інтерв'ю виданню People.
"Вона була нещаслива, вперше побачивши мене після того як я набрав вагу і з накладним животом! Пенелопа, звичайно, була попереджена заздалегідь про те, як це буде виглядати, проте все одно була дуже незадоволена побаченим," - зі сміхом повідомив Бардем про реакцію дружини журналістам.
Актор розповів, що йому довелося активно налягати на шоколад, макарони і безалкогольне пиво, щоб стрімко набрати вагу для ролі в "Ескобарі". За словами Хав'єра, він вирішив погладшати, щоб грати свого героя в різні періоди життя - в деяких сценах Бардем з'являється без накладного живота, а в інших - вже з ним.
Хавьер Бардем и Пенелопа Крус в фильме "Эскобар"
Закінчивши зйомки, Бардем відразу ж сів на дієту і почав займатися спортом. Поки Хав'єр ще не прийшов в ідеальну форму, проте, за власним зізнанням, продовжує інтенсивно працювати над собою. Зараз же актор вдається до відомої хитрості і приховує зайві кілограми під темним одягом.
Тегі: пенелопа крус
Джерело: spletnik.ru, people.com
Сергей Задко 03 жовтня 2018Ім’я:
20 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено