П'єр Рішар у Києві дегустував вино


П'єр Рішар у Києві дегустував вино
Знаменитий французький актор П'єр Рішар відвідав Київ. Про це повідомляє видання «Сегодня».
Останнім часом він пристрасно захоплений виноробством і приїхав в Україну, щоб презентувати свою лінію з семи вин. Ціна на пляшку алкоголю «від Рішара» стартує від 560 гривень, а придбати його можна буде в деяких винних бутиках столиці.
Раніше Рішар вже розповідав українцям, чому вирішив стати виноробом. «Це трапилося випадково. 30 років тому я гуляв по Лазурному узбережжю, була весна, чудова погода. Ми з моїм секретарем милувалися чудовими краєвидами, морем. Купувати ділянку, ясна річ, я не планував і не думав, що в тих краях можна щось вирощувати. Але біля однієї ділянки ми зустріли винороба, який мені розповів про сорти винограду, як і що потрібно робити. А оскільки винороби - люди захоплені, він буквально заразив мене! Говорив, що виноградна лоза, як жінка, дуже примхлива і може прижитися далеко не в кожній місцевості», - розповідав Рішар.
Нагадаємо, для Рішара це вже сьомий візит в Україну. Останні два рази він приїжджав до Харкова в 2011 році, на кінофестиваль «Харьківський бузок», і восени 2015 року в Київ, теж на презентацію вина.
Тегі: пьер ришар
Сергей Задко 26 квітня 2017


Ім’я:
14 травня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено