Періс Хілтон назвала Ліндсі Лохан брехухою


Періс Хілтон назвала Ліндсі Лохан брехухою

 На початку нульових Періс Хілтон і Ліндсі Лохан були кращими подружками. Але ось уже більше семи років вони не просто не спілкуються, а намагаються підколоти одне одного при будь-якій зручній (і незручній) нагоді. Дівчата стали заклятими ворогами через чоловіка (як не банально). Колись Ліндсі намагалася відвести у Періс її коханого.

Нещодавно Хілтон розповіла, що не всі знайомі і друзі отримали запрошення на її весілля з Крісом Зілкою. Як ви думаєте, кого не покликала на торжество світська левиця? Так-так, Ліндсі Лохан. А сьогодні в акаунті Paris2000 в Instagram з'явилося старе відео, на якому актриса згадує, як Періс нібито вдарила її на одній з вечірок і вилила на неї келих з коктейлем. Скандальний запис поспішила прокоментувати сама учасниця інциденту.
"Ліндсі - патологічна брехуха," - коротко написала Хілтон.
Поки Лохан ніяких коментарів з цього приводу не давала, але щось нам підказує, що конфлікт ще не вичерпаний ... Втім, можливо, між зірками все-таки настане перемир'я. Періс точно вміє забувати старі образи. Згадаймо хоча б історію дружби Хілтон і Кім Кардашьян, яка колись працювала у неї асистенткою. Дівчата були нерозлийвода, але коли скандальне секс-відео Кім потрапило в мережу, Періс дозволила висловитися на її адресу більш ніж грубо, після чого міцний союз розпався.
В кінці 2016- го через довгі роки ігнорування один одного дівчата несподівано помирилися, а Каньє Уест навіть запросив подругу дружини рекламувати свою колекцію одягу.
Тегі: линдси лохан
Сергей Задко 18 липня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено