Пітт не готовий відновлювати стосунки з Джолі


Пітт не готовий відновлювати стосунки з Джолі
Нещодавно ЗМІ повідомили, що Бред Пітт і Анджеліна Джолі призупинили розлучення, щоб подумати про правильність свого рішення і, можливо, дати шлюбу ще один шанс. Офіційного підтвердження цьому Пітт і Джолі не давали, а на днях західна преса з'ясувала, що актор заперечує факт возз'єднання з екс-дружиною.
За даними журналістів, хоча справа про розлучення просувається дуже повільно, це не означає, що воно призупинено. Друзі Бреда запевняють, що хоч актор не раз говорив про те, що сумує за родиною, він не хоче поновлювати стосунки з Анджеліною. Його єдина мета - налагодити відносини з дітьми.
Деякі шанувальники Пітта впевнені, що новина про возз'єднання Анджеліни з Бредом з'явилася в ЗМІ завдяки Джолі, яка таким чином хотіла відвернути увагу від свого скандального інтерв'ю. Нагадаємо, що недавно Анджеліну Джолі звинуватили в жорсткому поводженні з дітьми через її розповіді про те, як проходив кастинг дітей на роль в її новому фільмі "Спочатку вони вбили мого батька: Спогади дочки Камбоджі".
Шлюборозлучний процес між Джолі і Піттом триває з кінця минулого року. Єдине питання, по якому колишні закохані ніяк не можуть прийти до спільного рішення, - опіка над їх шістьма дітьми. Поки цим правом повністю володіє Анджеліна, але її колишній чоловік продовжує наполягати на спільну опіку.
Тегі: анджелина джоли, брэд питт
Сергей Задко 15 серпня 2017


Ім’я:
24 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено