007

Пітт підтримав рішення Еністон про розлучення з Теру


Пітт підтримав рішення Еністон про розлучення з Теру

 Дженніфер Еністон і Джастін Теру зробили офіційну заяву про розлучення. Тепер шанувальники обговорюють возз'єднання Еністон з Бредом Піттом.

Інсайдери, близькі до Піттf, повідомляють, що він радий рішенню Еністон, адже "якщо вона нещаслива в цих відносинах, ні в якому разі не можна їх продовжувати", але, з іншого боку, його турбує підвищена увага до себе, повідомляє dailymail.co. uk.
"Бред незадоволений, що знову опиниться на перших шпальтах, він тільки недавно відійшов від розлучення з Джолі і не готовий знову ховатися від папарацці і терпіти настирливих журналістів. Він просто хоче повернутися до нормального життя".
Пітту знайома ситуація, в якій опинилася Дженніфер, адже два роки тому, коли вони з Анджеліною оголосили про розставання, ЗМІ відразу ж вирішили, що головною причиною розлучення стала Еністон.
Нагадаємо, як повідомляють інсайдери, ввиною стали не щільні робочі графіки, а серйозні особисті проблеми в стосунках Теру і Еністон. Протягом останніх двох років в пресі із завидною регулярністю з'являлася інформація про вагітність Еністон, якій  неодноразово доводилося виступати з публічними спростуваннями, а паралельно захищати права сучасних жінок, яким для щастя зовсім необов'язково потрібні діти. Говорила вона про одне, а на практиці справи йшли зовсім інакше.
Тегі: джениффер энистон, джастин теру, брэд питт
Сергей Задко 16 лютого 2018


Ім’я:
17 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено