Пітт вважає, що Джолі погано впливає на дітей


Пітт вважає, що Джолі погано впливає на дітей
Незважаючи на те що Анджеліна Джолі і Бред Пітт налагодили відносини і забули старі образи, джерела повідомляють про нову драму. Днями інсайдери, близькі до Пітту, розповіли виданню In Touch про те, що актору не подобаються методи виховання, які застосовує Джолі до дітей. Бред вважає, що колишня дружина втратила над ними контроль.
"Він стурбований тим, що діти не отримують нормального освіти, і вважає, що домашнє навчання занадто розслаблює їх. До того ж Бред впевнений, що діти здатні маніпулювати викладачами в своїх цілях", - повідомило джерело.
Коли Пітт і Джолі були разом, вони нерідко сперечалися про те, як їхні діти повинні здобувати освіту: Бред наполягав на приватній школі, проте Анджеліну було не переконати. Також актор упевнений, що колишня дружина не справляється з шістьма дітьми: вони дивно одягаються, виходять на вулицю босоніж і не дотримуються режиму.
"У вихованні дітей Анджеліна завжди дотримувалася правила про те, що їх не можна ні в чому обмежувати. Так що вона дозволяє їм вживати фастфуд і солодке, а ще вони лягають спати дуже пізно і разом з нею прокидаються в обідній час наступного дня", - додає джерело.
Інсайдери впевнені, що Пітт збирається вжити заходів, і якщо Анджеліна не прислухається до нього, він передасть справу до суду.
Тегі: брэд питт
Сергей Задко 28 вересня 2017


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено