Пітт склав несподіване заповіт - ЗМІ


Пітт склав несподіване заповіт - ЗМІ
Фото: Getty

 Популярний голлівудський актор Бред Пітт склав заповіт і в нього не включив Анджеліну Джолі. За інформацією Radar Online, стан голлівудського актора досягає 250 мільйонів доларів. За словами інсайдерів, всі гроші актор вирішив розділити між своїми дітьми (біологічними і усиновленими): Меддоксом, Паксом, Шайло, Захарою, Ноксом і Вів'єн.

Також зазначається, що екс-кохана Анджеліна Джолі не отримала ні копійки, Бред Пітт звернувся за допомогою до адвокатів. Вони порадили акторові заснувати трастовий фонд для кожного з нащадків. Тому саме діти будуть власниками засобів голлівудського красеня.
"Бред прагне захистити ті гроші, які у нього залишаться після розлучення. Після того, як він віддасть Анджеліні її частина майна і коштів на дітей, він хоче, щоб всі інші заощадження ніколи не дісталися Джолі", - розповів інсайдер.
За два роки судової тяганини з екс-коханою Бред Пітт побачив, який актриса може бути підступною. Тому він прагне переконатися, що його стан ніколи не потрапить в руки Джолі.
"Під час розлучення Бред побачив, який жорстокою може бути Анджеліна. Це змусило його не довіряти їй, особливо в питаннях, що стосуються грошей. Тому Бред хоче переконатися, що кошти дістануться його дітям, а не їх матері після того, як його не стане" , - додав інсайдер.
Тегі: анджелина джоли, бред питт
Джерело: segodnya.ua, RadarOnline
Сергей Задко 29 вересня 2018Ім’я:
18 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено