Захмеліла Дженніфер Лоуренс влаштувала шоу на Оскарі


Захмеліла Дженніфер Лоуренс влаштувала шоу на Оскарі

 Дженніфер Лоуренс у своєму репертуарі! Напевно, ще жодна премія «Оскар» з її участю не проходила без того, щоб актриса не викинула якийсь безглуздий номер. На цей раз вона відзначилася тим, що випила і вирішила пробратися до свого місця, минаючи «офіційні» проходи.

 
Фотографи відобразили момент, коли оскароносна 27-річна актриса, тримаючи в одній руці сумочку, а в інший повний келих, перебиралася через ряди крісел. По дорозі вона встигла поспілкуватися спочатку з Сальмою Хайєк, а потім з Меріл Стріп.
 
На Дженніфер було досить вузьке блискуче плаття Dior, так що його збереженням довелося ризикнути. А ще довелося ризикнути власною рівновагою: ми всі прекрасно пам'ятаємо, як вона впала, піднімаючись за своєю статуеткою, в 2013 році. А потім впала на іншу актрису на червоній доріжці через рік після цього ...
Втім, на «Оскарі» смішні історії з участю Дженніфер не закінчуються. Згадайте її дивне плаття з церемонії «Золотого глобуса» 2014 року, яке виглядало немов ковдра, перетягнуте мотузками, і тому дуже швидко перетворилося в інтернет-мем! Або як на прем'єрі фільму «Сойка-пересмішнийя» в 2016-му вона не втрималася на підборах ...
А в 2017-му під час вистави з Олівією Уайлд ... вибігла, щоб спорожнити шлунок. Само по собі це, звичайно, не смішно і навіть небезпечно, але в кінцевому підсумку з нею все було гаразд, а ситуацію згладив коментар Олівії.
Тегі: дженнифер лоуренс
Сергей Задко 05 березня 2018


Ім’я:
27 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено