Портман в образі грецької богині прикрасила глянець


Портман в образі грецької богині прикрасила глянець
Фото: Vanity Fair

 У свіжому номері Vanity Fair володарка премії «Оскар» Наталі Портман розповіла про складнощі акторської кар'єри і про те, що не вірить в дружбу між голлівудськими актрисами, але знає, що здатне їх згуртувати. На обкладинці зірка картини «Чорний лебідь» з'явилася в шикарному плаття від Dior, в якому 37-річна актриса нагадує давньогрецьку богиню. Футболка ніжно-рожевого відтінку за фасоном нагадує тогу, а тканину розшита сріблястими нитками, що додало поряд ефект блиску і патини.

Фотографом на зйомці виступив колега Наталі - Ерік Мадіган Хек, який поєднує акторську професію з заняттям фотографією. Зірка з'явилася в декількох дуже чуттєвих образах від Dior і Calvin Klein. Попутно Портман розповіла про свій нелегкий шлях в Голлівуді.
За свою 25-річну кар'єру в Голлівуді зірка так і не змогла побудувати дружніх відносин з кимось із колег.
"Дівчата зі світу кіно звикли бути одинаками."
Однак дійсно сумні речі здатні згуртувати їх. У приклад Портман призводить популярний в Голлівуді рух Time's Up, який виступає проти харрасмента і об'єднує безліч жінок по всьому світу. Саме завдяки йому багато успішних голлівудських актрис не побоялися розповісти про випадки домагань по відношенню до них. За словами Портман: «Це об'єднання - це сила, яка дозволяє дізнаватися про інших жінок зі схожими проблемами, ділитися інформацією, яка може допомогти всім нам працювати спокійно і ефективно далі і не боятися».
Тегі: натали портман
Джерело: ok-magazine.ru
Сергей Задко 26 жовтня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено