Після "Сутінків" Паттінсон звернувся до психоаналітика


Після

У черговому інтерв'ю Роберт Паттінсон несподівано розговорився і розповів, що свого часу, після "Сутінків", змушений був через славу, що впала на нього, звернутися до психоаналітика. "Практично всі мої знайомі, які стали знаменитими - психи. Ізоляція, постійне повторення одного і того ж в спілкуванні з людьми ... Це дивні відчуття", - зізнається Паттінсон.

"Мені пощастило - з самого початку у мене були хороші агенти і дуже хороші друзі. Куди небезпечніше, коли у тебе немає друзів і ти думаєш:" О, якщо мене будуть любити незнайомі люди, це допоможе заповнити порожнечу ". І потім, коли це очікувано не допомагає, божеволієш в 10 разів більше. я намагаюся, щоб між зйомками фільмів мене взагалі ніхто не бачив. І тоді єдине, що знає про мене публіка - це те, що я сам погоджуюся показати. Вся справа в контролі. Якщо у тебе забирають контроль над твоїм власним життям, ти починаєш трохи божеволіти ".
У якийсь момент щось подібне трапилося і з самим Паттінсоном: "Я дуже нервував буквально з кожного приводу", - згадує він. - Я взагалі не міг приймати ніяких рішень ". Тоді Роберт вирішив звернутися за допомогою до психоаналітика, і, коли про це дізналися його батьки, вони, за словами актора, були" буквально в жаху ". Зараз до сеансів психотерапії Роберт вдається рідко, але як і раніше часом ходить до свого психоаналітика: "Мені просто дуже подобається мій психоаналітик ... Ти намагаєшся розібратися, що відчуваєш в якійсь конкретній ситуації. Я багато виніс з цих сеансів ... Я не знаю, як без чогось подібного взагалі розбиратися зі своїм життям ".
Тегі: роберт паттинсон
Сергей Задко 01 грудня 2017


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено