Постраждалі від буревію "Катріна" подали в суд на Пітта


Постраждалі від буревію
Фото: Getty

 Голлівудський актор Бред Пітт, який зараз судиться з Анджеліною Джолі за опіку над дітьми, знову постане перед судом.

Жителі Нового Орлеана, які постраждали від руйнівного урагану "Катріна" 2005 року, звинувачують фонд актора в неякісному будівництві будинків, повідомляє Раgеѕіх.
Адвокат сімей Рон Остін заявив, що він готує судовий позов на Бреда Пітта і його Фонд Make It Right Foundation, тому що деякі з Екобудинків, які він побудував після урагану "Катріна", стали непридатними. Також за його словами, мешканці будинків скаржаться на хвороби і постійні головні болі, викликані неякісними матеріалами.
"Фонд Make It Right багато разів обіцяв приїхати і виправити всі недоліки будівництва, однак не зміг цього зробити", - заявив Остін.
За даними інсайдерів, Бред вже протягом року займається цією проблемою: він пожертвував в фонд кілька мільйонів для виправлення всіх недоліків, проте все одно готується позов до суду. Зауважимо, свій фонд Пітт заснував 2006 році, після урагану "Катріна". Разом з дизайнером Уїльямом МакДонаха він погодився побудувати будинки для постраждалих сімей, яких в результаті вийшло 109. Але вже на початку цього року з'явилися повідомлення, що багато будинків вже непридатні.
Тегі: брэд питт
Джерело: PageSix, tsn.ua
Сергей Задко 02 вересня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено