Постройневшей Камбербетч з вагітною дружиною на премії


Постройневшей Камбербетч з вагітною дружиною на премії
Фото: REX/Shutterstock

 Бенедикт Камбербетч нечастий гість світських заходів, ще рідше актор ділиться подробицями особистого життя, тому будь-яке його поява на червоній доріжці - вже маленька сенсація. На премії «Еммі» виконавець ролі Шерлока Холмса був заявлений в числі номінантів в категорії «Кращий актор» за роль у міні-серіалі «Патрік Мелроуз». На червоній доріжці актор з'явився в супроводі своєї чарівної дружини Софі Хантер.

Софі вразила всіх вишуканою стильною сукнею під горло вільного крою, що приховує фігуру. Хантер виявилася однією з небагатьох, хто не побоявся прийти в яскравому кольорі, і не прогадала. Образ вийшов по-справжньому сонячним, літнім і свіжим. Розбавити жовтий Софі ризикнула великими грайливими сережками у вигляді зірок. Волосся було забрано в низький пучок, а в макіяжі основний акцент Софі зробила на губи, скориставшись яскраво-червоним відтінком.
Поява Софі Хантер відволікла увагу від її знаменитого чоловіка, а він теж змінився - Бенедикт змінив звичну шанувальникам Шерлока Холмса зачіску, позбувшись кучерів, і здається помітно схуд. Цілком можливо, незабаром нас чекає нова цікава роль актора.
Нагадаємо, новина про те, що подружжя чекає третю дитину, підтвердилися на 75-ому Венеціанському кінофестивалі, коли на одному з показів Софі з'явилася у сукні, що не приховувала кругленький живіт. На даний момент пара виховує двох синів - трирічного Крістофера і однорічного Хела.
Тегі: бенедикт камбербэтч
Джерело: ok-magazine.ru
Сергей Задко 18 вересня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено