Принц Гаррі і Меган Маркл оголосили про заручини


Принц Гаррі і Меган Маркл оголосили про заручини

Чутки про те, що принц Гаррі і його дівчина - американська актриса Меган Маркл - одружаться, з'явилися в пресі дуже давно. Але нарешті вони стали реальністю. Про те, що весілля таки відбудеться, оголосили офіційні представники Кларенс-хаус -Вестмінстерської резиденції членів британської королівської сім'ї.

"Його Королівська Високість принц Уельський радий оголосити про заручини принца Гаррі і пані Меган Маркл, - йдеться в заяві. - Весілля відбудеться навесні 2018 року. Більш детальна інформація про день весілля буде оголошена згодом".
Заручини однієї з найзнаменитіших пар сучасності відбулися на початку листопада в Лондоні. Після того, як Меган сказала "так", принц Гаррі повідомив про це королеві та іншим близьким членам його сім'ї. Крім того, принц Гаррі також шукав і отримав благословення батьків своєї нареченої.
Заручини пари також прокоментували брат Гаррі - принц Вільям і його дружина Кейт Міддлтон: "Ми дуже схвильовані і раді за Гаррі і Меган. Ми були раді познайомитися з Меган і побачити, як вони щасливі разом".
Тегі: меган маркл
Сергей Задко 28 листопада 2017


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено