Рамі Малек і Ніколь Кідман нарешті обнялися


Рамі Малек і Ніколь Кідман нарешті обнялися
Фото: Getty
Ніколь Кідман провела серйозний контроль за ушкодженнями після випадкового ігнорування Рамі Малека на «Золотому глобусі».
Зірки Голлівуду зустрілися на церемонії нагородження після того, як 37-річний Рамі був знятий, намагаючись обійняти Ніколь на сцені після того, як виграв нагороду. Але в актриси були зовсім інші плани. Це був щиро незграбний момент для всіх учасників, але Ніколь наполягає, що вона зробила це ненавмисно. Актриса сказала Entertainment Tonight за лаштунками на Critics 'Choice Awards: «Ми дійсно хороші друзі. Я просто не відчувала його руку на моїй спині».
Ніколь зізналася, що вона «засмучена» цим інцидентом, і додала: «Я люблю цю людину. Він такий ніжний і тихий. Він чудовий». Зірка додала: «Ми обидва були трохи приголомшені. Він надіслав мені листа. Я надіслала йому електронного листа... ми сміялися, насправді». Рамі сміливо розсміявся від збентеження під час виступу на «Вечірньому шоу» з Джиммі Феллоном в ніч після «Золотого глобуса», пояснивши: «Я знав її багато років».
Тегі: николь кидман, рами малек
Джерело: Entertainment Tonight
Сергей Задко 14 січня 2019


Ім’я:
11 травня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено