Рассела Бренда звинуватили в сексизмі


Рассела Бренда звинуватили в сексизмі
Фото: Getty
Рассел Бренд, який пишається тим, що є феміністом, привернув гнів людей в Інтернеті після того, як він охарактеризував свою дружину як експерта по «домашньому господарству».
Комік також зізнався, що він мало що робить для виховання дітей - тому що його дружина так хороша в цьому. 43-річний хлопець, який виховує 2-річну Мейбл і 6-місячну Пеггі зі своєю другою половиною Лорою Галлахер, сказав, що він не дуже хороший в зміні підгузників. Крім того, Рассел не доглядав за своїми дітьми більше 24 годин, і жартує, що його дружина «занадто поважає і піклується про їхню безпеку».
Письменник Хедлі Фріман був одним з перших, хто засудив його погляди: «Рассел Бренд висунув себе в ролі такого собі нового тата, а потім сказав, що він дуже чутливий, щоб займатися фактичним вихованням дітей - це нісенітниця». «По суті, у Лори троє дітей», - написав один роздратований користувач Твіттера, в той час як інший сказав: «Рассел Бренд так спокійно ставиться до батьківства, ніби у них немає фактичного виховання».
Тегі: рассел брэнд
Джерело: Daily Mail
Сергей Задко 27 січня 2019


Ім’я:
13 травня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено