Райан Рейнольдс засмутився через Блейк Лайвлі


Райан Рейнольдс засмутився через Блейк Лайвлі

 Пару днів назад профіль Блейк Лайвлі в Instagram зазнав істотних змін - від її численних публікацій не залишилося і сліду, а число підписок актриси помітно скоротилося. Більш того, 30-річна зірка отписалась навіть від свого 43-річного чоловіка Райана Рейнольдса, що не могли не помітити віддані шанувальники пари, і підписалася на 38 осіб, яких по дивній випадковості звуть Емілі Нельсон.

Рейнольдс ж, відомий своїм почуттям гумору, вже встиг прокоментувати ситуацію і на питання про те, чому його дружина припинила з ним дружбу в соцмережі, відповів у звичній йому манері:
"Так, вона дійсно це зробила. І я дуже засмучений через це. Це жахливий спосіб дізнатися, що тебе вигнали з дому. Просто жахливо," - пожартував він.
Насправді фанатам зоряної пари хвилюватися не варто. Блейк не впала в депресію, і сварки між нею та її чоловіком не відбулося. Вся справа в тому, що така поведінка актриси в Instagram - це всього лише промоакція на підтримку фільму "Проста прохання" (A Simple Favor), в якій Блейк грає головну роль, а її героїню як раз і звуть Емілі Нельсон.
Чи не побачимо ми нову інформацію від Блейк ще досить довго - таким її Instagram, судячи з усього, буде до 13 вересня, поки картина не вийде в світовий прокат
Тегі: райян рейнольдс, блейк лайвли
Сергей Задко 01 травня 2018


Ім’я:
25 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено