Розлучення Аффлека і Гарнер може бути анульоване


Розлучення Аффлека і Гарнер може бути анульоване
Фото: Gettyimages.ru

 46-річна Дженніфер Гарнер і 45-річний Бен Аффлек вже давно розірвали свої відносини. Єдине, що об'єднує зоряну пару, - це їх діти. Юридично розлучення можуть визнати недійсним через незавершених документаційних справ.

За інформацією, що стала доступною американському виданню E! Online, розлучення не може бути здійснений з причини відсутності важливих документів, пов'язаних з питанням опіки над дітьми. Через два роки після початку шлюборозлучного процесу подружжя так і не вирішили, з ким залишаться жити 12-річна Вайолет, дев'ятирічна Серафіна і шестирічна Семюел.
Гарнер повинна відправити Аффлек остаточне рішення у цій справі, а також надати заяву в суд. В іншому випадку розгляд шлюборозлучного процесу буде призупинено або навіть відхилено, а розлучення, відповідно, не буде вважатися дійсним. Суддя не вказав термін, в який пара повинна вирішити це питання, але, за правилами Каліфорнійського судочинства, справу може бути відхилено, якщо сторони не приймають фінального рішення протягом двох років. Актори, по всій видимості, нікуди не поспішають.
Нагадаємо, Бен Аффлек і Дженніфер Гарнер познайомилися на зйомках фільму "Шибайголова" в 2003 році, а через два роки одружилися. Вони були разом 12 років і подали документи на розлучення в 2016 році, після того як актриса дізналася про зраду чоловіка.
Тегі: бен аффлек, дженнифер гарнер
Джерело: E!Online
Сергей Задко 11 серпня 2018Ім’я:
16 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено