Рене Зеллвегер заперечує, що робила пластику


Рене Зеллвегер заперечує, що робила пластику

Останні півтора року будь-яка згадка імені Рене Зеллвегер в пресі була пов'язана з обговоренням численних пластичних операцій актриси, які змінили її зовнішність практично до невпізнання. Не витримавши постійної критики з боку журналістів, актриса написала колонку в The Huffington Post, в якій викрила таблоїди в нав'язуванні суспільству помилкових стереотипів.
«Бульварні замітки про те, що та чи інша знаменитість не відповідає сталим у Голлівуді стандартам, негативно позначається на сприйнятті жінок їх власної зовнішності. Вони починають думати, що єдиний спосіб отримати ідеальні обличчя й фігуру – лягти під ніж пластичного хірурга. Повірте мені, це зовсім не так», – заявляє актриса.
«Це нікого не стосується, але я дійсно не змінювала обличчя та форму очей. Це нічия справа, але одна лише ймовірність пластики обговорювалася шанованими журналістами та стала предметом суспільної дискусії. Ось сумна ілюстрація того, як новинні видання й суспільство фіксовані на зовнішньому вигляді», – пише Рене у своєму есе.
Нагадаємо, раніше Рене Зеллвегер пояснювала зміни в зовнішності правильним харчуванням, тривалими прогулянками й новою закоханістю.

Тегі: рене зеллвегер
Сергей Задко 08 серпня 2016Ім’я:
07 березня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено