Рідлі Скотт продовжить бігти лезом


Рідлі Скотт продовжить бігти лезом

Британський режисер Рідлі Скотт схожий на Клінта Іствуда та Вуді Аллена тим, що як і ці його колеги, після 70-ти він стає напрочуд продуктивним режисером. З тією лише різницею, що його проекти вельми масивні. За останні чотири роки Скотт зняв «Робіна Гуда», «Прометея», «Радника» та біблійний епос «Ісход: Боги та королі», який невдовзі вийде на світові екрани. А в проміжку він ще встиг зняти пілотну серію серіалу «Ватикан», який запускає канал Showtime.
Наступним проектом режисера стане науково-фантастичний фільм про виживання «Марсіанин» з Меттом Деймоном у головній ролі. Як заявив режисер в своєму нещодавньому інтерв’ю виданню Entertainment Weekly, зйомки цієї стрічки про астронавта, який застряг на Марсі і змушений шукати шляхи повернення на Землю, почнуться в листопаді цього року.
В тому ж інтерв’ю Скотт несподівано заявив також, що у нього вже готові сценарії до «Того, що біжить лезом бритви 2» та «Прометея 2», додавши, що він сподівається знятий перший із згаданих фільмів одразу після «Марсіанина». Скотт відгукнувся про сценарій «Того, що біжить лезом бритви 2» з величезним ентузіазмом і згадав про свої сподівання, що Харрісон Форд знову виконає роль Роланда Деккера. З таким прохання до актора звернулися і сам режисер, і студія, яка продукуватиме цю стрічку. Отже проблема лише в тому, як Скотту вдасться вмістити всі ці проекти в свій робочий розклад, адже навряд «20-те Сторіччя Фокс» погодиться відкласти зйомки другого «Прометея» до того моменту, поки сер Рідлі завершить роботу над «Тим, що біжить лезом бритви 2». Що ж, час покаже.

Тегі: ридли скотт, мэтт деймон, бегущий по лезвию бритвы, харрисон форд
Алексей Першко 27 серпня 2014Ім’я:
22 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено