Роббі розповіла, як стала знаменитою


Роббі розповіла, як стала знаменитою
Кар'єра Марго Роббі у великому кіно почалася порівняно недавно, але розвивається стрімко. В інтерв'ю журналу Time актриса розповіла цікаву історію про те, як проходила головний і вирішальний кастинг у своєму житті - у фільм Мартіна Скорсезе «Вовк з Волл-стріт» у 2012 році.
На прослуховуванні Марго Роббі треба було зіграти невелику сцену з Леонардо ДіКапріо. Актор був затверджений в фільм з самого початку, а ось пошуки партнерки затягнулися. «Я розуміла, що потрібно зробити щось екстраординарне. У моїй голові в одну секунду з'явилася думка: "У мене є тільки 30 секунд в цій кімнаті, і якщо я не здивую їх, нічого не вийде". І ось я починаю кричати на нього, а він кричить на мене. І я ледве можу наздогнати його. Він закінчує свій монолог словами: "Ти повинна бути щаслива мати такого чоловіка, як я. А тепер іди сюди і поцілуй мене". Я підходжу, наближаюся до його обличчя... Я думаю, що повинна поцілувати його. Коли ще випаде шанс поцілувати ДіКапріо... А потім лунає клацання в голові. Бац! І я з усією сили вдаряю по обличчю і кричу: "Та пішов ти". Цього не було в сценарії. Всі присутні в кімнаті завмерли. Настала мертва тиша. Я думала, що Лео буде судитися зі мною", - згадує Марго Роббі "трюк", який спрацював на кастингу.
«Вона затвердила за собою роль у фільмі під час нашої першої ж зустрічі. Це була імпровізація, яка приголомшила нас усіх», - згадував про те саме прослуховування режисер Мартін Скорсезе.
Тегі: марго робби
Сергей Задко 24 квітня 2017


Ім’я:
08 травня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено