Роберт Паттінсон і Крістен Стюарт були помічені разом


Роберт Паттінсон і Крістен Стюарт були помічені разом

 Історія непростих відносин Роберта Паттінсона та Крістен Стюарт досягла драматичного кінця п'ять років тому - тоді зірки саги "Сутінки" остаточно розлучилися. І тепер уявіть здивування шанувальників акторів і кінофраншизи, коли вони застали екс-коханих разом в одному з барів Лос-Анджелеса.

"Я була в барі, відзначала день народження одного з моїх друзів. І тут в приміщення увійшов Роберт Паттінсон, а за ним Крістен Стюарт. Я немов знову повернулася в шкільні роки і пережила свої сутінкові фантазії," - написала на своїй сторінці в Twitter відвідувачка закладу, відзначивши: "Було цікаво за ними спостерігати. Вони були схожі на двох друзів, які разом зависають в барі."
Пізніше в соцмережі з'явилося ще одне або кілька схожих повідомлення, написане вже іншим очевидцем:
"Той момент, коли ти сидиш в барі в Лос-Анджелесі, і тут перед тобою з'являються Роберт Паттінсон і Крістен Стюарт. ЕДВАРД І БЕЛЛА!"
Роберт Паттінсон і Крістен Стюарт, нагадаємо, познайомилися в 2008 році на зйомках фільму "Сутінки", де їм належало зіграти закоханих. Екранний роман швидко переріс в реальний, проте в 2012 році між молодими людьми стався перший розлад - після історії з інтрижкою між Стюарт і режисером стрічки "Білосніжка і мисливець" Рупертом Сандерсом. Знаменитості тоді розлучилися, але через кілька місяців Роберт не тільки пробачив Крістен, але зробив їй пропозицію руки і серця. Втім, незабаром вони все-таки остаточно розійшлися.
Крістен зараз зустрічається з моделлю Стелою Максвелл, а ось Роберт Паттінсон не так давно розлучився з Талією Барнетт (FKA Twigs) після трьох років стосунків. Пізніше ЗМІ повідомили про те, що актор вже знайшов собі нову пасію, але ця інформація поки не підтверджується.
Тегі: роберт паттинсон, кристен стюарт
Сергей Задко 18 лютого 2018
Like

Ім’я:
16 грудня 2019
Ваш коментар

популярні плітки


Чому Тор вижив в останніх "Месниках"? Чому Тор вижив в останніх "Месниках"?

Пояснюють сценаристи проекту.

01 грудня 2019 0 3919
Емма Уотсон і Сірша Ронан представили новий фільм Емма Уотсон і Сірша Ронан представили новий фільм

Актриси зіграли в проекті «Маленькі жінки».

11 грудня 2019 0 1108
Кейт Бекінсейл довела, що їй плювати на вік Кейт Бекінсейл довела, що їй плювати на вік

І вийшла в світ у відвертій сукні.

10 грудня 2019 0 879
Холланд і Сміт нарешті зустрілися Холланд і Сміт нарешті зустрілися

Після 2 років роботи над проектом.

10 грудня 2019 0 850
Рідлі і Боєга здивували фанатів Рідлі і Боєга здивували фанатів

Актори відвідали івент в Японії, присвячений новому фільму.

13 грудня 2019 0 761