Роберта Паттінсона запідозрили в романі з актрисою


Роберта Паттінсона запідозрили в романі з актрисою
Фото: Getty

 32-річний артист дав привід говорити про свій новий роман. Днями відбулась благодійна вечеря Go Campaign company, яка щорічно проводиться для збору коштів в фонд сиріт та дітей з неблагополучних сімей. Одним з найпомітніших гостей виявився зірка картини «Сутінки» - Роберт Паттінсон. Він прийшов на захід в компанії популярної британської актриси Лілі Коллінз. Але поведінка Паттінсона на червоній доріжці говорило зовсім не про дружні стосунки між колегами.

 
За повідомленням інсайдерів, весь вечір пара буквально не розлучалася ні на хвилину. Роберт дбайливо оберігав супутницю від докучливих фотографів, ніжно обнімав її за талію, демонстративно фліртував і таємниче шепотів щось на вухо. Актриса явно була не проти таких близьких відносин і відповідала на залицяння партнера. Шанувальники артистів відразу ж засурмили тривогу - між зірками явно щось є.
Цікаво, що Коллінз і Паттінсон знайомі понад 10 років. Саме Лілі повинна була зіграти роль Белли Свон, яка надалі дісталася Крістен Стюарт. Тоді на знімальному майданчику і почався знаменитий роман виконавців головних ролей. Поки ні Лілі Коллінз, ні Роберт Паттінсон ніяк не прокоментували виникли чутки.
Нагадаємо, раніше Паттінсон знаходився у відносинах з актрисою Сьюкі Уотерхауз і співачкою FKA Twigs (Талією Барнетт), з якої навіть був заручений. Також він робив пропозицію Крістен Стюарт після їх розриву в 2012 році.
Тегі: роберт паттинсон
Сергей Задко 31 жовтня 2018Ім’я:
23 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено