Робертс назвала Хенкса дуже гарячим


Робертс назвала Хенкса дуже гарячим
Фото: Getty
Ріта Вілсон була удостоєна власної зірки на Алеї слави в Голлівуді, а її близька подруга Джулія Робертс хотіла сказати кілька слів. Але чоловік Рити Том Хенкс став центром мови Джулії, оскільки вона не могла втриматися від жартів, що актор «дуже гарячий», перш ніж він піднявся на подіум, щоб привітати свою дружину. І саме тому ми любимо її.
У відео, опублікованому Variety в Твіттері, Джулія назвала Риту «наддержавою з однією жінкою», перш ніж пожартувати, що у них обох «гарячі чоловіки». Вона сказала: «Рита дійсно наддержава з однією жінкою. Від The ​​Brady Bunch до Three's Company і дивовижних фільмів в достатку - до того, щоб затьмарити все це своїм неймовірним талантом як автора пісень. Захоплювати нас ще більшою глибиною, правдою і талантом, це неймовірно. Рита дійсно одна на мільйон».
«Забавно говорити це зараз, коли вона стоїть поруч зі мною, сьогодні вранці у ванній було по-іншому, якось більш інтимно», - пожартувала вона. Сміючись, Джулія продовжила: «Мені пощастило дізнатися її досить довго, щоб дізнатися щось спільне, відданість нашим матерям, нескінченну радість наших сімей, супер-гарячих чоловіків».
Тегі: джулия робертс
Джерело: Variety
Сергей Задко 01 квітня 2019Ім’я:
21 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено