addams-family-2

Робертс опинилася в смертельній небезпеці


Робертс опинилася в смертельній небезпеці
49-річна Джулія Робертс довела, що вона відважна мандрівниця. Джулії вдалося продемонструвати свої найкращі якості під час вояжу в Африку.
Джулія відбула до Кенії в рамках благодійного проекту, метою якого було зібрати кошти на лікування африканських дітей. В Африку заміжня актриса полетіла не одна, а в компанії відомого мандрівника і телеведучого Беар Гріллза. Найяскравіші моменти подорожі були зняті і стали частиною документального фільму, який був показаний по американському телебаченню.
Найбільш хвилюючим моментом цього телешоу стала та частина, де Робертс і її супутнику довелося перебратися через річку в ущелині, що кишить крокодилами. Але найбільшим стресом для актриси в цій ситуації стало навіть не те, що водний потік був населений небезпечними хижаками. Єдиною переправою через цю річку виявився вельми ненадійного виду міст, сплетений з конопляних мотузок.
Джулія могла стати обідом для крокодилів. Найсерйознішою проблемою було те, що Робертс панічно боялася висоти. «Це завжди було одним з найбільших моїх страхів. І коли я зрозуміла, що мені доведеться пройти по хиткому містку над безоднею, я ледь не померла від жаху. Від страху з мого чола капав піт... І хоча Гріллз, який теж сумнівався в міцності мосту, забезпечив мене страховкою, закріпленій на канаті, протягненому над річкою, це було просто жахливо», - зізналася актриса.
Тегі: джулия робертс
Сергей Задко 29 травня 2017


Ім’я:
18 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено