Робін Райт заступилася за Кевіна Спейсі


Робін Райт заступилася за Кевіна Спейсі
Кадр із серіалу "Кадровий будиночок"

 Актриса Робін Райт, яка зіграла екранну дружину головного героя Френка Андервуда в серіалі "Картковий будиночок", виступила зі словами підтримки на адресу звинуваченого в харассменті Кевіна Спейсі. Про це вона розповіла в інтерв'ю журналістам британського видання Net-a-Porter.

Після того як в минулому році Кевін Спейсі отримав звинувачення в домаганнях від актора Ентоні Репа, продюсерами Netflix було прийнято рішення про звільнення зірки "Карткового будиночка" з серіалу. Останній сезон відзняли без Спейсі, його прем'єра призначена на кінець 2018 року.
"Я вважаю, що у кожної людини є можливість змінитися. Другий шанс, або назвіть це як завгодно. Я вірю в це. Це називається зростання," - прокоментувала актриса ситуацію.
Робін Райт, яка грає Клер Андервуд, тепер за сюжетом замінить свого чоловіка на посаді президента США. Творці серіалу не пояснюють, як саме відбудеться цей сюжетний поворот, а сама актриса розповіла про атмосферу на зйомках.
"Через загальний клімат в той момент повітря згустилось. Харві Вайнштейн ... Люди говорили:" Ми повинні закрити цей проект, інакше всі подумають, що ми прославляємо і шануємо  брудний цей брудний інцидент. "Картковий будиночок" зовсім не «брудний"! Я вірю, що ми повинні закінчити зйомки цього серіалу. Чому? Тому що 2 500 осіб втратять роботу, і це буде несправедливо по відношенню до них, "- поділилася одкровенням Райт.
Тегі: робин райт, кевин спейси
Джерело: Net-a-Porter, spletnik.ru
Сергей Задко 02 вересня 2018Ім’я:
16 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено