Роман Лілі Коллінз не підтвердився


Роман Лілі Коллінз не підтвердився
Фото: Getty
Ходили чутки, що Ноа Сентінео зустрічається з Лілі Коллінз, і серця розбиваються від думки про те, що в кінці кінців мирний інтернет-хлопець заспокоїться. Але виявляється, що насправді між зіркою «Всім хлопцям, яких я любила» і Лілі нічого романтичного не відбувається. Уф.
На вечірці Vanity Fair Oscars в Голлівуді їх бачили досить близько, і не дивно, що чутки розповсюджувалися. Проте джерело підтвердило People, що Ноа і Лілі мають одне і те саме керівництво і є просто хорошими друзями, тому кожен може розслабитися. Дует насправді не допоміг чутками про побачення, так як фанатам залишалося скласти два і два разом, коли вони побачили, як Ноа і Лілі заграють один з одним в Instagram.
Чутки пішли, коли Ноа завантажив фотографію зі своєї останньої кампанії, де він без сорочки в парі джинсів. Напівголі знімки привернули увагу Лілі, і вона жартома прокоментувала: «Я ніколи не виглядаю так добре, коли я відпочиваю», спонукаючи Ноа дражнити у відповідь: «О, будь ласка», поруч з вогняними смайликами.
Тегі: лили коллинз
Джерело: Instagram
Сергей Задко 26 лютого 2019


Ім’я:
12 травня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено