Роуз Макгоун назвала учасників #MeToo "невдахами"


Роуз Макгоун назвала учасників #MeToo
Фото: Gettyimages.ru

 Роуз Макгоун вже не раз висловлювалася щодо сексуальних домагань в Голлівуді і піднімала тему харассмента. Спочатку, правда, вона заявляла, що теж стала жертвою знаменитого продюсера Харві Вайнштейна, а потім встала на іншу сторону барикад і заявила, що чорний дрес-код на церемонії вручення нагород "Золотий глобус - 2018" був лише піар-ходом.

45-річна актриса дала інтерв'ю газеті The Sunday Times, в якому розповіла про своє ставлення до руху #MeToo і заходах, присвячених жінкам, які пережили насильство.
"Це все нісенітниця собача. Це все влаштовується для того, щоб вони нібито відчули себе краще. Це просто брехня," - сказала вона.
На думку зірки, подібні акції (протестні і благодійні) - лицемірство, вони насправді ні до чого не приведуть і нічого не змінять.
"Я знаю цих людей. Для них досить, що це добре виглядає на поверхні. Вони ніякі не чемпіони, а просто невдахи," - продовжила вона.
Макгоун також прокоментувала слова Меріл Стріп, яка раніше говорила, що нічого не знала про домаганнях Вайнштейна. За словами актриси, це "буквально неможливо".
Тегі: роуз макгоун
Джерело: US Magazine, spletnik.ru
Сергей Задко 08 жовтня 2018Ім’я:
16 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено