Розі Хантінгтон-Уайтлі і Стетхем на побаченні в Лондоні


Розі Хантінгтон-Уайтлі і Стетхем на побаченні в Лондоні
Фото: Getty

 31-річна Розі Хантінгтон-Уайтлі хоч і не брала участі в лондонському Тижні моди, проте в столицю Великобританії вона, як і багато її колег, теж завітала і вирішила в Лондоні трохи затриматися.

Компанію ж моделі склав її 51-річний наречений, за якого через вісім років відносин вона незабаром вийде заміж, знаменитий актор Джейсон Стетхем. Вчора папараці зняли пару на вулиці Лондона, коли вони, тримаючись за руки, виходили з ресторану.
Рози Хантингтон-Уайтли и Джейсон Стэтхем
Одягнені закохані були дуже стильно. Рози для побачення з майбутнім чоловіком вибрала total black look. Вона з'явилася на публіці в чорній шкіряній спідниці-олівці, заправленої в неї водолазці і сріблястих босоніжках з ремінцями. Її образ доповнила середнього розміру сумка, яку вона несла в руці.
Джейсон ж, хоч і був одягнений зовсім в іншому стилі (якщо Розі зробила ставку на елегантність, то він віддав перевагу casual), прекрасно гармоніював зі своєю коханою. Його вибір припав на чорні джинси і кардиган, бежевий тренч і білі кросівки - той випадок, коли і образ представника сильної статі був бездоганний.
На побачення закохані відправилися одні, залишивши свого однорічного сина з нянею.
Тегі: джейсон стэтхем
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 22 вересня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено