Руні Мара і Хоакін Фенікс вийшли разом у світ


Руні Мара і Хоакін Фенікс вийшли разом у світ

 Вчора, 11 липня, в Лос-Анджелесі відбулася прем'єра картини "Не хвилюйся, він далеко не піде" (Do not Worry, He Will not Get Far on Foot), яка розповідає про життя художника, що серйозно постраждав в автомобільній катастрофі. Гостями заходу серед інших стали 33-річна Руні Мара і 43-річний Хоакін Фенікс - у фільмі вони виконали одні з головних ролей.

На прем'єру актриса завітала в мереживній чорній сукні і босоніжках в тон. Її волосся було акуратно зачесане назад, а макіяж, як і завжди, - досить стриманий. Образ зірки вийшов благородним і разом з тим ніжним і романтичним, незважаючи на колір і стиль вбрання.
Актор же виглядав під стать своїй коханій - він убрався в чорний костюм і білу сорочку. На цей раз він відмовився від кед і з'явився на прем'єрі картини в черевиках (хоч і не зовсім класичних) в тон наряду. Трохи брутальності його образу додали сонячні окуляри, які він під час фотосесії так і не зняв.
Трималася пара, як і завжди, досить відсторонено один від одного - виставляти напоказ свої відносини, як ми пам'ятаємо, Руні і Хоакін не люблять. Зустрічаються Мара і Фенікс вже більше року.
Тегі: руни мара
Сергей Задко 12 липня 2018Ім’я:
11 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено