Сальма Хайек зізналася, що ледь не втратила ролі Фріди


Сальма Хайек зізналася, що ледь не втратила ролі Фріди

Здавалося, що скандал з Харві Вайнштейном вщух, але як би не так. Сальма Хайек вирішила переступити через свої страхи і розповісти про те, що їй довелося пережити під час роботи на фільмом «Фріда», яким займався в тому числі і Харві Вайнштейн. Роль Фріди в однойменному фільмі Сальма вважала своєю місією. І свій проект вона вирішила довірити перевіреній успішній компанії братів Вайнштейн Miramax. Вони погодилися, але Сальма не підозрювала, на що підписалася. Після старту роботи Харві почав всіляко домагатися актриси.

«Мені доводилося постійно говорити йому« ні ». Ні на прохання прийняти з ним душ. Ні на прохання дивитися, як він приймає душ. Ні на прохання зробити мені масаж. Ні на прохання дозволити його другу голим зробити мені масаж. Ні на прохання дозволити йому зайнятися зі мною оральним сексом. Ні на прохання роздягнутися разом з іншою жінкою. Ні, ні, ні, ні, ні ... »- написала Хайек в своєму зізнанні для The New York Times.
Вона мало не втратила роль, Вайнштейн на її постійні відмови вирішив відповісти їй відмовою в зйомках і мало не призначив іншу актрису. Але Сальма не розгубилася, звернулася до суду і виграла справу. Однак Харві придумав нові умови. Він погодився продовжити роботу над проектом якщо сценарій буде переписаний, а на епізодичні ролі погодяться відомі актори. У підсумку в картині знялися Антоніо Бандерас, Джеффрі Раш і Ешлі Джадд.
Останньою краплею для Сальми стала умова Вайнштейна включити в фільм лесбійську сцену. Через постійну боротьбу з продюсеро у Хайек траплялися нервові зриви, її нудило, постійно трясло, і для продовження роботи їй довелося пити заспокійливі.
«Я була змушена погодитися. До цього моменту стільки років мого життя пішло на цей фільм, - пише Сальма про постільні сцени. - Справа була не в тому, що мені потрібно було виявитися голою поруч з іншою жінкою. Справа була в тому, що це потрібно було зробити для Харві Вайнштейна ».
Продюсер не вірив в успіх фільму. Але всупереч його очікуванням «Фріда» отримала два «Оскара».
Тегі: харви вайнштейн, сальма хайек
Сергей Задко 14 грудня 2017
Like

Ім’я:
10 грудня 2019
Ваш коментар

популярні плітки


Чому Тор вижив в останніх "Месниках"? Чому Тор вижив в останніх "Месниках"?

Пояснюють сценаристи проекту.

01 грудня 2019 0 3892
Голдблюм розкрив деталі "Світу Юрського періоду 3" Голдблюм розкрив деталі "Світу Юрського періоду 3"

Актор підігріває інтерес.

29 листопада 2019 0 544
Зірка "Короля" похвалив Тімоті Шаламе Зірка "Короля" похвалив Тімоті Шаламе

Він краще того, що ми заслуговуємо.

10 листопада 2019 0 483
Рон Перлман розлучився з дружиною Рон Перлман розлучився з дружиною

Раніше актора застукали за поцілунком з іншою.

10 листопада 2019 0 468
Дочка Мур обурена бажанням Демі народити від Катчера Дочка Мур обурена бажанням Демі народити від Катчера

Дочка Демі і Брюса Вілліса не була до цього готова.

10 листопада 2019 0 466