Сандра Баллок і її бойфрендсходілі на побачення - фото


Сандра Баллок і її бойфрендсходілі на побачення - фото
Фото: Legion, AFP

 54-річна Сандра Баллок і її 52-річний бойфренд Брайан Рендолл нарешті знайшли спокій разом. Зірка фільму "Вісім подруг Оушена" довгий час переживала важкt розлучення зі своїм чоловіком Джессі Джеймсом, який не пропускав можливості покритикувати колишню дружину в пресі. Але тепер все позаду, і папараці помітили Баллок на побаченні в Малібу.

Сандра Баллок и Брайан Рендолл

Для тихого вечора в компанії коханого актриса вибрала прості сині джинси, чорну футболку c V-подібним вирізом і довгу накидку темно-смарагдового відтінку, розшиту золотими узорами. А ось її бойфренд був у світлих джинсах і простій блакитній сорочці.
Нагадаємо, що Сандра Баллок і американський фотограф Брайан Рендолл почали свої стосунки ще в 2015 році. До цього актриса була протягом п'яти років в шлюбі з Джессі Джеймсом, з яким вона усиновила дитину. Після того як володарка премії "Оскар" дізналася про зради свого чоловіка в 2010 році, вона подала на розлучення, а також отримала одноосібне право опіки над сином Луїсом. До слова, через п'ять років актриса удочерила ще одну дитину - дівчинку на ім'я Лілу.
Тегі: сандра баллок
Джерело: spletnik.ru, people.com
Сергей Задко 03 вересня 2018Ім’я:
11 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено