last-night-in-soho

Сандра Баллок розповіла про домагання


Сандра Баллок розповіла про домагання

 В інтерв'ю виданню InStyle знаменита голлівудська актриса Сандра Баллок розповіла про своїх прийомних дітей, про бойфренда Брайана Рендалл і домагання , які пережила в 16 років.

Відомо, що актриса підтримує рух проти домагань в Голлівуді # Time`sUp, для якого пожертвувала 500 тисяч доларів. Як виявилося, для актриси тема домагань близька і є "болючою темою":
"Це трапилося зі мною, коли мені було 16 років. Я була ніби паралізована до такої міри, що думала" Мені хтось повірить? ". У той час повірили б? Безумовно ні. До недавнього часу було більш соромно бути жертвою, а не злочинці. Ми можемо проводити мирні акції протесту і використовувати засоби масової інформації. Ми виховуємо наших дітей безстрашними. принаймні, я сподіваюся, що так виховаю своїх дітей ", - розповіла актриса.
З 2015 року Баллок зустрічається з фотографом Брайаном Рендаллом. У цьому інтерв'ю вона також розповіла про своїх прийомних дітей і їхніх стосунках з Рендаллом: "Він дуже добрий. Для дітей він номер один. А я - номер два. Але я розумію, це все тому, що він веселіше і часто приносить їм частування" .
У 2010 Сандра усиновила хлопчика Луїса, в 2015 - дівчинку Лейлу: "Луїс - надчутливий. Я називаю його своїм 78-річним сином. Він мудрий і добрий. Лейла - боєць, і саме з цієї причини вона тут сьогодні. Її чекають великі звершення" , - зізналася актриса.
Вона також вважає, що некоректно називати її дітей "прийомними": "Давайте не називати діток" прийомними ". Ми ж не говоримо" мої штучні діти ", ті, хто були зачаті за допомогою ЕКЗ. Давайте краще називати всіх дітей" наші діти " , - говорить Баллок.
Тегі: сандра баллок
Сергей Задко 06 травня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено