last-night-in-soho

Сара Джессіка Паркер заперечує конфлікт з Кім Кетролл


Сара Джессіка Паркер заперечує конфлікт з Кім Кетролл

  Конфлікт між 61-річною Кім Кетролл і 53-річною Сарою Джесікою Паркер розгорівся восени минулого року. Спочатку Паркер заявила, що зйомки фільму "Секс у великому місті 3" були припинені через занадто високі вимоги її колеги. Кетролл ж незабаром відповіла, що вся справа була в не дуже доброму ставленні до неї команди проекту, а також самої Сари Джесіки.

У черговому своєму інтерв'ю виконавиця ролі Керрі Бредшоу і зовсім заявила, що між нею і її колегою немає ніякого конфлікту.
"Я б просто хотіла нагадати всім, що між нами немає ніякої ворожнечі. Я ніколи не вимовляла жорстоких і недоброзичливих слів. Я завжди цінувала роботу Кім і її внесок. Якщо вона вирішить не зніматися в третій частині фільму, то я нічого не зможу зробити, щоб змінити її рішення, і, думаю, ми просто повинні поважати її рішення. І це єдине, що я коли-небудь говорила про це. Я ніколи не з'ясовувала відносини ні з ким публічно і не стала б цього робити. Люди не повинні запам'ятати нас як двох жінок, які з'ясовували стосунки на знімальному майданчику , тому що цього просто не було. Ми витратили 12 років свого життя, щоб зробити те, що я дійсно дуже люблю і чим пишаюся ", - сказала Паркер.
Паркер потім і намагалася налагодити відносини з Кетролл, та була непохитна і на примирення не йшла.
Тегі: ким кэтролл, сара джессика паркер
Сергей Задко 29 квітня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено