Сара Джессіка Паркер розбурхала мережу коментарем


Сара Джессіка Паркер розбурхала мережу коментарем

 Голлівудська актриса Сара Джессіка Паркер розбурхала мережу коментарем під фото, яке виклав в своєму Instagram її сценічний коханий за серіалом "Секс у великому місті" Кріс Нот (містер Біг і коханий головної героїні Керрі Бредшоу).

На знімку він позує перед камерою в спортивному залі. Нот похвалився своїми сильними біцепсами, чим привернув увагу прихильниць з усього світу. Сара Джессіка Паркер також не втрималася і написала грайливий коментар під фото.
"Ти продовжуєш виглядати прекрасно", - написала вона.
На коментар актор відповів за допомогою емоджі: Кріс відправив Сарі Джесіці поцілунок і підморгнув їй. Це і стало причиною бурхливих обговорень шанувальників серіалу, які з задоволенням стежили за реальними відносинами двох зірок.
"Я ахнув, коли побачив цей коментар", "Містер Біг і Керрі - це була б чудова пара", "Ця коротка листування зробила щасливими ціле покоління шанувальників", "Ви зіграли чудову історію любові. От би в житті і так", " тепер я весь час думаю про ваш спілкуванні поза екраном ", - написали схвильовані шанувальники акторів.
Тегі: сара джессика паркер
Сергей Задко 24 липня 2018Ім’я:
07 березня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено