last-night-in-soho

Сару Джесіку Паркер змушували зніматися голою


Сару Джесіку Паркер змушували зніматися голою

 52-річна Сара Джессіка Паркер ніколи в своєму житті не знімалася голою. У той час, як її колеги по знімальному майданчику «Сексу у великому місті» миготіли у відвертих сценах, актриса підкорювала шанувальників своїми стильними образами. Проте одного разу Паркер намагалися змусити зняти одяг, про це вона розповіла журналістам People. За словами актриси, продюсери так сильно тиснули на неї, що вона дійсно почала роздягатися. Джессіка згадує, що плакала в той момент. Однак відвертих сцен з її участю світ так і не побачив, завдяки її агенту.

"Мій агент сказав мені: «Якщо хто-небудь змусить тебе робити те, що тобі не комфортно, не роби цього». З огляду на те, що відбувається зараз, всі ці розповіді про нещасні жінок, я розумію, що мені пощастило. Поруч зі мною виявився чоловік, який увійшов в моє становище."
Незважаючи на свою категоричність в питанні оголеною зйомки, від відвертих нарядів Сара Джессіка Паркер не відмовляється. У свої 52 роки актриса може дозволити собі короткі сукні. В одному з таких вона блиснула в студії Стівена Колберта місяць тому.
Тегі: сара джессика паркер
Сергей Задко 15 лютого 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено