007

Секс-скандал: за Вуді Аллена заступився прийомний син


Секс-скандал: за Вуді Аллена заступився прийомний син

 Весь світ з величезним інтересом вивчає новини про сексуальні домагання, в яких періодично з'являються відомі актори, режисери та фотографи. Нещодавно легендарного режисера Вуді Аллена звинуватили в згвалтуванні і від роботи з ним відмовилося багато акторів, в тому числі і Колін Ферт.

Тепер же цей скандал отримав новий виток. Як виявилося, прийомний син голлівудського режисера Мозес Ферроу в своєму особистому блозі виступив на захист кінематографіста, пише NME.
Вуді Аллен заперечував свою провину, яка також не підтвердилася в ході проведеного поліцією розслідування. За словами матері дитини Мії Ферроу, вони навідалися до режисера додому разом з нянею і дівчинкою. Однак Аллен кудись зник з нею на 15-20 хвилин, під час яких і розбещував Ділан.
"Ділан незліченну кількість разів залишалася з Вуді у нього вдома одна, і нічого не відбувалося. І вас намагаються переконати, що в 56 років він раптом вирішив стати педофілом в будинку, повному людей, що стежать за ним як яструби?", - зазначив у своєму блозі Мозес Ферроу.
Нагадаємо, Ділан Ферроу, прийомна дочка режисера Вуді Аллена, звинуватила його в педофілії ще в 2014 році. Нібито події на той момент відбувалися 20 років тому.
Тегі: вуди аллен
Сергей Задко 25 травня 2018


Ім’я:
17 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено