"Секс і місто" з чоловіком замість Керрі Бредшоу?


Шанувальники "Сексу і міста", як і раніше  страшно стурбовані тим, що зйомки продовження зупинили через конфлікти серед акторів. Так, Кім Кетролл (Саманта) відмовилася зніматися в продовженні, чим спровокувала розбірки між акторами проекту.

Разом з творцями серіалу шанувальники активно думають над тим, як вирішити цю проблему. Найочевиднішим рішенням здається підбір нової актриси на роль Саманти. Але одна з фанаток пішла далі і запропонувала замінити героїню Сари Джессіки Паркер актором Джеффом Голдблюмом.
Ця ідея належить продюсеру Дженніфер Гросс. Вона описала у себе в Twitter, що довго думала, чим можна допомогти улюбленому серіалу. А через якийсь час дівчина натрапила на фотосесію Джеффа Голдблюма для журналу GQ, над якою вони працювали разом. Пакети в руках актора нагадали їй про Керрі.
Потім дівчина не змогла заспокоїтися і підібрала відповідні для кожної героїні "Сексу" образи Голдблюма. Дивну, але смішну ідею Гросс активно підтримали прихильники серіалу. Багато з них стверджують, що це було б ідеальне завершення проекту.
Нагадаємо, зірка серіалу "Секс у великому місті" Кім Кетролл нарешті пояснила, чому вона більше не хоче зніматися в продовженні знаменитого телешоу, а також розповіла, чого їй коштувала роль звабливої ​​і амбітної Саманти Джонс: саме через цей серіалу актриса так і не народила дітей.
Тегі: секс в большом городе, сара джессика паркер, ким кэтролл, джефф голдблюм
Сергей Задко 10 листопада 2017


Ім’я:
25 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено