addams-family-2

Шарліз Терон зіграє журналістку на інтерв'ю з Путіним


Шарліз Терон зіграє журналістку на інтерв'ю з Путіним

 Журналістка телеканалу NBC Мегін Келлі, відома своїми інтерв'ю з Володимиром Путіним, настільки популярна в США, що про неї вирішили зняти фільм. Причому зіграє роль Мегін не хто-небудь, а оскароносна Шарліз Терон, режисером же стане Джей Роуч ( «50 перших поцілунків»). Проект знімається за сценарієм Чарльза Рендольфа ( «Гра на пониження»).

Фільм поки не отримав назву. Сюжет розповість про засновника Fox News Роджера Ейлса, який був звинувачений в сексуальних домаганнях і пішов у відставку. Журналістка Мегін починала свою кар'єру саме на Fox News, прийшовши туди в 2004 році кореспондентом, а потім стала ведучою власної програми. Коли в 2016 році ведуча новин Гретчен Карлсон звинуватила Роджера Ейлс в домаганнях, Келлі попросили встати на захист боса, однак вона відмовилася це робити. Пізніше в своїй книзі Мегін розповіла, що генеральний директор домагався і її, відпускав на її адресу непристойні коментарі і навіть намагався поцілувати її в своєму кабінеті.
Журналістка висвітлювала передвиборну гонку 2016 року і не раз розлютила Дональда Трампа, задаючи йому незручні запитання. Кажуть, що саме цей факт коштував жінці кар'єри на Fox News. У 2017 році Мегін покинула канал, почавши працювати на NBC, де її першим завданням стало інтерв'ю з президентом Росії Володимиром Путіним.
Дата виходу картини поки не повідомляється.
Тегі: шарлиз терон
Сергей Задко 23 травня 2018


Ім’я:
22 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено