Шарліз Терон повернулася до свого екс-бойфренда


Шарліз Терон повернулася до свого екс-бойфренда

 Голлівудська актриса Шарліз Терон вирішила відновити стосунки зі своїм колишнім бойфрендом Олександром Скашгордом, з яким зустрічалася в 2012 році. Про це повідомляє видання Life & Style.

За інформацією ЗМІ, приводом для возз'єднання пари стала робота на знімальному майданчику фільму Flarsky, прем'єра якого запланована на лютий 2019 року. Олександр Скашгорд також відомий своєю головною роллю в першому сезоні серіалу "Велика маленька брехня".
"Вони хочуть приховати свій роман, але це досить проблематично. Шарліз - жінка, яка точно знає, чого хоче, і йде до своєї мети напролом. Вона зробила перший крок до Олександра і тоді, і зараз", - прокоментувало новий роман джерело.
Нагадаємо, що останніми офіційними відносинами актриси був роман з Шоном Пенном, який завершився три роки тому. Однак, західні таблоїди, посилаючись на джерела, наближені до акторів Шона Пенна і Шарліз Терон, стверджували, що пара відновила свій роман.
Крім того, після розставання з Шоном Пенном, з'явилася інформація про те, що актриса зустрічалася з манекенником і колишнім чоловіком Холлі Беррі - Габріелем Обрі.
Тегі: шарлиз терон
Сергей Задко 12 червня 2018


Ім’я:
31 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено