Шарліз Терон вийшла на шопінг в спортивках


Шарліз Терон вийшла на шопінг в спортивках
Фото: Gettyimages.ru

 Зазвичай дуже жіночна і ніжна Шарліз Терон теж часом втомлюється від елегантних нарядів і робить вибір на користь комфорту. У четвер 42-річна зірка з'явилася на вулиці Лос-Анджелеса в не зовсім звичному для себе стилі. Актриса вбралася в розтягнуту чорну майку з зірками, сині спортивні штани та білі кросівки від adidas. Від сонця знаменитість ховалася за сонцезахисними окулярами, а доповнили її образ синя кепка і чорна сумка.

Як розповіли очевидці, в такому вигляді Терон вирушила на шопінг. Що ж, такий вибір наряду цілком виправданий - навряд чи в сукні й туфлях на підборах можна вдосталь походити по магазинах і провести там не одну годину.
За покупками актриса пішла одна - її дітей з нею не було. Мабуть, зірка вирішила відпочити після поїздки в ПАР і Руанду, де вона провела тиждень зі своїм благодійним фондом Charlize Theron Africa Outreach Project.
"Це була дивовижна тиждень. Ми бачили неймовірну роботу, яку наші партнери за програмою роблять там. Ми сміялися, плакали, танцювали, і тепер я ще більше натхненна тим, як ці молоді люди вплинуть на майбутнє Африки," - написала вона в Instagram.
Тегі: шарлиз терон
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 04 серпня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено