last-night-in-soho

Шерон Стоун показала свій розкішний особняк


Шерон Стоун показала свій розкішний особняк

 Знаменита американська актриса Шерон Стоун дала інтерв'ю журналу про архітектуру і дизайн інтер'єрів Architectural Digest і показала свій будинок, в якому живе вже 25 років.

60-річна актриса пояснила, що її попередній будинок був не дуже надійним укриттям від божевільних фанатів, які так і норовили проникнути в її оселю.
"Було багато палких шанувальників, бажаючих потрапити в мій будинок. Поліція тоді постійно перебувала поруч. В один прекрасний момент їм набридло і вони сказали мені пакувати мої валізи, після відвезли в готель. Мені довелося шукати новий дім".
Дизайнер, а також близький друг співачки Дуглас Труесдейл, який недавно допомагав освіжати ремонт в будинку розповів, що у Шерон відмінний смак: "Шерон - художник з великої літери. Що б це не був: фотографія, акторська майстерність або декорування, в усі це вона привносить свою неймовірну енергію і креатив ".
"Было много безумных поклонников, желающих попасть в мой дом. Полиция тогда постоянно находилась рядом. В один прекрасный момент им надоело и они сказали мне паковать мои чемоданы, после отвезли в отель. Мне пришлось искать новый дом".
На щастя, той будинок, який знайшла Шерон підійшов для неї і її трьох синів - Лоен, Лерда і Куїнна. До того як у 2000 році стати прийомною матір'ю, Стоун перенесла кілька викиднів.
Тегі: шерон стоун
Сергей Задко 01 квітня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено