Шок! Бред Пітт і Дженніфер Еністон знову разом


Шок! Бред Пітт і Дженніфер Еністон знову разом

 З тих пір, як місяць тому Джастін Теру і Дженніфер Еністон оголосили про розставання, світські ЗМІ активно намагаються звести Дженніфер з іншим колишнім чоловіком, Бредом Піттом. Напередодні таблоїд Star вийшов з сенсаційною обкладинкою - на знімку цілуються Пітт і Еністон. Коментуючи фото, Star повідомляє, що знаменитості дійсно зустрічаються, і сталося це завдяки другу Пітта Джорджу Клуні. Саме Клуні, як з'ясувалося, був першим, хто подзвонив Бреду Пітту після того, як від нього пішла Анджеліна Джолі. Клуні і наполіг на тому, щоб його друг спробував відновити відносини з першою дружиною.

«Як тільки стало відомо, що Джен і Джастін Теру розлучаються, Джордж умовив Бреда зателефонувати їй і спробувати ще раз», - наводить Star слова джерела. Як стверджує інсайдер, перша за довгі роки зустріч екс-подружжя трапилася на одній з «оскарівських» афтепаті.
«Були плани просто заїхати до Джен, випити і все, але Джордж підвіз туди Бреда і відразу поїхав. В результаті Пітт і Еністон тихо і спокійно поспілкувалися, лід між ними досить швидко розтанув », - говорить джерело. За його словами, пара зійшлася на тому, що їх останні шлюби не були марними, так як, між іншим, показали, що та їх спільне життя було насправді відмінним.
Сам же автор затії не приховує радості, що його друзі знову разом. «Джордж на дух не переносив Енджі, його дратував той контроль, під який потрапив Бред. Джен ж йому дуже подобалася і подобається, і коли вони розлучилися, Джордж був засмучений, особливо коли дізнався, що до справи причетна Джолі, про яку в Голлівуді ніхто слова доброго сказати не міг », - пише Star.
Тегі: анджелина джоли, бред питт, дженнифэр энистон, джастин теру
Сергей Задко 23 березня 2018
Like

Ім’я:
07 грудня 2019
Ваш коментар

популярні плітки


Чому Тор вижив в останніх "Месниках"? Чому Тор вижив в останніх "Месниках"?

Пояснюють сценаристи проекту.

01 грудня 2019 0 3878
Еванс проспойлерив "Месників" Ентоні Макі Еванс проспойлерив "Месників" Ентоні Макі

Ніхто серед акторів не вміє зберігати секрети.

07 листопада 2019 0 776
Всесвіт "Закляття" отримає ще один фільм Всесвіт "Закляття" отримає ще один фільм

Продюсери хочуть екранізувати історію про одержимий будинок.

07 листопада 2019 0 577
Голдблюм розкрив деталі "Світу Юрського періоду 3" Голдблюм розкрив деталі "Світу Юрського періоду 3"

Актор підігріває інтерес.

29 листопада 2019 0 530
Дружина Річарда Гіра знову вагітна Дружина Річарда Гіра знову вагітна

Попередній дитині пари ледь виповнилося 9 місяців.

07 листопада 2019 0 528